Cześć,

Jestem Gocha, spec od słów i marketingu, poliglotka. Pracowałam jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach takich jak UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. (czekolada, faje i bąbelki :DDD)

czekolada,
faje i bąbelki :DDD

raczej nie tango

Why, po co to wszystko?

Dlaczego uczę, jak skutecznie pisać online?

Bo po 20 latach pracy dla mniejszych i większych marek uznałam, że czas dać coś od siebie… ludziom i że chcę się sprawdzić we własnym biznesie. A praca ze słowami to jest to, co mnie nieustannie podnieca i na czym się znam. Prosty wybór. Na biznes namolnie namawiała mnie przez 2 lata przyjaciółka, której pomagałam w pisaniu o jej biznesie (dzięki ci za to Miłka!). Czasem podsyłała newsletter, niepewna, czy warto go wysyłać. Po paru zmianach zaczynał błyszczeć i „szczypać za duszę”. Dziś Miłka (pierwszy klient, po znajomości) i Michał (drugi klient), którym pokazałam to i owo jeszcze przed założeniem Dwóch Słów, mają świetnie prosperujące biznesy a ich jedyna bolączką jest nadmiar dobrze płacących klientów. No i właśnie, mam też ciary, gdy widzę, że ktoś załapał o co chodzi w biznesowym pisaniu i robi to z radością sam.

pełna profeska

Certyfikaty

piERwSze pRiMo

Ukończyłam Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim i 2-letnie podyplomowe z tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych w Katedrze UNESCO na Uniwersytecie Jagiellońskim.

DRuGiE pRiMo

Pisania uczyłam się na półrocznych szkoleniach u najlepszych: Marii Kuli (Szkoła Pisania Powieści) i Marie Forleo (Copy Cure), oraz na kursie pisania scenariuszy u Marcina Cząby (główny scenarzysta największych hitów TVNu).

WażNE tRzECiE

Mówię i piszę po polsku, angielsku, niemiecku, francusku, dogadam się po włosku, portugalsku, rosyjsku, znajdę hotel, dojadę na miejsce i nie zjem nic, czego bym nie chciała w Iranie i Chinach. Studiowałam roczny coaching w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości i roczny Staż Gestalt w Instytucie Gestalt w Krakowie. Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy, zapraszam.

o czym wiedzą nieliczni

za kulisami

Prywatnie

Prywatnie

Boję się guzików. Takich na pościeli najbardziej. I kotów niestety. Strach przed kotami skrzętnie ukrywam. Najwyraźniej świetnie mi idzie, bo koty nadal łaszą się jak szalone. To taka moja strategia na przetrwanie w rodzinie kotofilów, do której dołączyłam przez męża (Misz miał 2, gdy się poznaliśmy a teściowa 3!).

Chyba w ramach przełamywania lęków, założyłam ze znajomymi fundację ODDO – z myślą o ludziach i zwierzętach (zainteresowanych zapraszam tutaj).

Poza tym mogę być pierwsza na parkiecie, nic mi nie robi, gdy inni się gapią i pukają w czoło (bo nieskoordynowane ruchy i nie wypada babce po 40-stce). Jak muza mnie porwie, to nie ma mocnych! Zapraszam do tańca ze słowami – tak z serca i z ciała.

4 razy w życiu robiłam ten sam test psychologiczny (bardzo drogi i profesjonalny, płaciło korpo), który za każdym razem wychodził inaczej. Uznałam, że wolę myśleć o sobie jako o ekstrawertycznym introwertyku niż o psychopacie i więcej testów nie robię. Dalej chcesz mnie poznać? 😉

Napisz

Chętnie posłucham o twoim biznesie. Podczas konsultacji pomagam wyjść z impasu i doszlifować laserem twój tekst, np. sprzedażowy.

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i oferty, oraz dodaj mój adres emailowy (kontakt@dwa-slowa.pl) do kontaktów.

Zostaw swój email:

Wyślę ci dostęp do:
12 szkoleń Sigrun, naszej grupy na FB, oraz do 13. szkolenia ze mną.

.

Dwa Słowa i ja lubimy ciasteczka. Skoro tu jesteś, to znaczy, że też je lubisz i akceptujesz. Przejdź do strony.

Book Flow

Kurs pisania dla biznesu

5 lekcji prosto na twoją skrzynkę.
Lekko i skutecznie.