Bezpłatnie:

5 lekcji pisania dla biznesu!

Zostaw poniżej swój email a od razu wszystkie trafią do twojej skrzynki. Koniecznie sprawdź folder spam i oferty.

jak opisać produkt

Przekonasz się, że potrafisz pisać. Tak, ty!
Bo nie chodzi o pisanie wypracowania w szkole. 
Pisanie do online’u to nie wyścig po Pulitzera.

 

Istnieje moooorze fajnych i zabawnych narzędzi copywriterskich i pisarskich, z których może korzystać KAŻDY.

Ale których na pewno nie poznałaś w szkole. 

Zapraszam cię na warsztat „Stwórz ofertę nie do odrzucenia”.

Moją misją jest pomagać kobietom w pełni i autentycznie wyrażać siebie, oraz rozdmuchiwać ich kreatywność. 

Od kiedy zaczęłam swój biznes w 2019 r.
realizuję tę misję poprzez kursy,
na których soloprenerki przełamują
swoje blokady, rozpalają kreatywność
i radość pisania.

Zobacz, co o moim uczeniu 'jak pisać’ mówią inni:

Dziewczyno, odczarowałaś mi pisanie! Okazuje się, że można! Można po ludzku, po prostu, a nie poważnie i górnolotnie. Mam pewność, że mam o czym pisać, WIEM, jak to robić, UMIEM łapać uwagę odbiorcy, ZNAM techniki, które działają, wiem jak komunikować moje usługi, żeby nie było nachalnie. 

Lucy Erezman, @integracjabiznesu

Dostałam super narzędzia takie jak paproch, wiem, których wypełniaczy nie stosować. Można pisać żywo, nienachalnie, z serducha o usługach.

Daria Dahl, Czuły Rozwój

To niezwykła podróż w głąb siebie, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki Gosi zrozumiałam, że sprzedaż i opowiadanie o swoich usługach może być przyjemnością! Czuję, że wreszcie wiem już co robić, żeby przy pomocy autentycznych i angażujących tekstów moi obserwatorzy pokochali moją usługę tak mocno, jak ja!

Alina Gamza, fotografia

Jestem po kursie Content Flow i mój Instagram szaleje! Tworzenie angażującej i ciekawej treści nie jest łatwe. 

Iza, artystka – rękodzielniczka

 

To nie był zwykły kurs pisania postów – taki wiesz – kopiuj wklej a w czwartek napisz post sprzedażowy. To był jakiś magiczny proces, który za pomocą kilku niezwykłych narzędzi sprawił, że w głowie poukładał mi się cały system – dlaczego, po co, o czym, jak długo, jak często i kiedy pisać. Realny skill, wynikający z całkowitej zmiany podejścia do pisania. Dla mnie zmieniło się wszystko – gdybyś miesiąc temu powiedziała, że pisanie postów będzie sprawiać mi frajdę, trzy razy bym zaprzeczyła i drapiąc się w głowę pomyślałabym, że zwariowałaś. A to właśnie się stało!.

Magda Matras, prawniczka

 

 

Kochana! Jeśli masz poczucie, że piszesz swoje posty w eter – poświęcasz 2 godziny na napisanie wartościowych treści, a kończy się na 30 lajkach, to jest kurs dla Ciebie. Gocha świetnie w nim tłumaczy, jak ważne są podstawy, czyli jasność swojej wizji i tego kim jest Twój klient oraz jak potem się to przekłada na to, co piszesz w social mediach. Ten kurs to znacznie więcej niż kurs pisania. To trochę kurs strategiczny, a trochę wędrówka w głąb siebie i zadawanie sobie trudnych i czasem niewygodnych pytań.

Magda, Miara Biznesu

Jeśli lubisz pisać, ale to Twoje pisanie nie ma w sumie ładu i składu ani żadnego konkretnego celu, przez co gubisz z oczu klienta, jego potrzeby i oczekiwania, to ten kurs jest dla Ciebie! Nauczysz się pisać ciekawe posty, bo poznasz kilka konkretnych i łatwych do zastosowania trików (magia? nie! praktyka!), nauczysz się siadać do pisania w skupieniu i z konkretną wizją w głowie, a w dodatku poznasz osoby takie, jak Ty i sporo się od nich nauczysz. Polecam, bo ten kurs otwiera głowę, jest przyjemny w odbiorze i bardzo motywująco-pobudzający! 

Dagmara, copywriterka

„Nie trzeba być jak telemarketer z Mango, by móc sprzedawać! Nie muszę trąbić i kupować neonowych strzałek skierowanych na mój biznes. Post konwersacyjny i paproch to miłość!” – Agata z @agape.wnetrza

 

Masz ochotę na pierwszą pigułkę i 5 lekcji pisania do online’u?

 

Gwarantuję:

– uśmiech

– zaskoczenie

– przyjemność

Zostaw swój email:

Wyślę ci 5 lekcji pisania dla biznesu

Koniecznie spraw folder spam i oferty!!! I dodaj mój adres do kontaktów. A jeśli nic nie przyjdzie, napisz do mnie kontakt(at)dwa-slowa.pl

Gosia Szoka

Kim jestem

Specjalistka od marketingu, sprzedaży i słów, poliglotka. Uczę przedsiębiorcze kobiety, które mają wiele do dania światu, jak słowem otwierać portfele i szczypać za dusze klientów. Pracowałam jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach tj. UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od listopada 2019 r., kiedy powstały Dwa Słowa, przeszkoliłam ok. 5000 osób. Byłam edukatorką w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej i jej LABie, oraz u Eweliny Muc z WP dla Zielonych. Współpracowałam również z Marketer+ prowadząc szkolenia z webwritingu. 

 

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i oferty, oraz dodaj mój adres emailowy (kontakt@dwa-slowa.pl) do kontaktów.

Dwa Słowa i ja lubimy ciasteczka. Skoro tu jesteś, to znaczy, że też je lubisz i akceptujesz. Przejdź do strony.

Book Flow

Kurs pisania dla biznesu

5 lekcji prosto na twoją skrzynkę.
Lekko i skutecznie.