Ebooki

Wyobraź sobie, że potrafisz świadomie sprawić, że ci, którzy zapisali się do twojej listy przesyłają twoje maile dalej. Że musisz wyłączyć powiadomienia z fejsa i insta bo ciągły dzwonek nadchodzących komentarzy i lajków przeszkadza ci w błogim delektowaniu się kawą. Wyobraź sobie, jak to jest mieć dziką chęć pisania do sieci i pewności, że twoje teksty są „ok”. Nawet „bardzo ok”. Pewność, bo sprawdziłaś, zastosowałaś świadomie parę trików i spokojnie możesz puścić tekst w świat.
Być może tymczasem to, co znasz to taka sytuacja: siedzisz przed komputerem, patrzysz na to, co właśnie napisałaś i…? • Aaaaaaaa! Ratunku! To miałkie, nijakie, już tysiąc razy ktoś o tym pisał, to nie dość błyskotliwe, po co ludziom zawracać głowę? • Jestem beznadziejna, nic fajnego nie napiszę. Ta albo tamta to pisze super i lekko, gdzie mi do niej. Czy w jakiś magiczny sposób ten głos pojawia się właśnie wtedy, gdy chcesz napisać coś „od siebie”, „dla siebie”, „o swoim biznesie”, „pod własnym nazwiskiem”? Jeśli masz podobnie to cieszę się, że tu trafiłaś. Tu ma być lżej. I skutecznie. Jesteś w dobrych rękach. Daj mi trochę czasu a zapomnisz o „musizmie”. Muszę napisać post. I newsletter. I artykuł na blog! Grrrrrr! Lepiej odkurzę. Jeśli masz z pisaniem zupełnie inaczej, czyli po prostu siadasz i piszesz, z radością i ciekawością finalnego efektu, a w dodatku twoje pisanie pomaga ci zarabiać i tak dowiesz się tu paru nowych rzeczy. Gwarantuję. Dzięki temu wystrzelisz jeszcze wyżej. Ciebie też zapraszam gorąco. Ma być przyjemnie, więc zrób sobie capuccino i nałóż brownie. Miłego czytania!
Cena: 44pln

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i dodaj mój kontakt do książki adresowej.

Dwa Słowa używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Przejdź do strony.