jak pisać w sieci
Jak nauczę cię 10 tajników?
1. Pokażę ci przykład wzięty z sieci, który nazywam ”wersją poprawną”.
2. Przerobię go na wersję z 10 tajnikami w środku, w skrócie „chili vanili” stosując po kolei każdy z tajników.
Na 46 stronach przejdę przez każdy tajnik po kolei a na końcu dam ci checklistę. Koniec z drżącym palcem nad „enterem”, rzut okiem i jesteś spokojna.

Ebook- 10 tajników pisania w sieci plus checklista "sprawdź tekst zanim naciśniesz wyślij".

Wyobraź sobie, że potrafisz świadomie sprawić, że ci, którzy zapisali się do twojej listy przesyłają twoje maile dalej. Że musisz wyłączyć powiadomienia z fejsa i insta, bo ciągły dzwonek nadchodzących komentarzy i lajków przeszkadza ci w błogim delektowaniu się kawą. Wyobraź sobie, jak to jest mieć dziką chęć pisania do sieci i pewność, że twoje teksty są „ok”. Nawet „bardzo ok”. Pewność, bo sprawdziłaś, zastosowałaś świadomie parę trików i spokojnie możesz puścić tekst w świat.
Być może tymczasem to, co znasz to taka sytuacja: siedzisz przed komputerem, patrzysz na to, co właśnie napisałaś i…? „Aaaaaaaa! Ratunku! To miałkie, nijakie, już tysiąc razy ktoś o tym pisał, to nie dość błyskotliwe, po co ludziom zawracać głowę? Jestem beznadziejna, nic fajnego nie napiszę. Ta albo tamta to pisze super i lekko, gdzie mi do niej.”

Czy w jakiś magiczny sposób ten głos pojawia się właśnie wtedy, gdy chcesz napisać coś „od siebie”, „dla siebie”, „o swoim biznesie”, „pod własnym nazwiskiem”? Jeśli masz podobnie to cieszę się, że tu trafiłaś. Tu ma być lżej. I skutecznie. Jesteś w dobrych rękach. Daj mi trochę czasu a zapomnisz o „musizmie”. Muszę napisać post. I newsletter. I artykuł na blog! Grrrrrr! Lepiej odkurzę. Jeśli masz z pisaniem zupełnie inaczej, czyli po prostu siadasz i piszesz, z radością i ciekawością finalnego efektu, a w dodatku twoje pisanie pomaga ci zarabiać i tak dowiesz się tu paru nowych rzeczy. Gwarantuję. Dzięki temu wystrzelisz jeszcze wyżej. Ciebie też zapraszam gorąco. Ma być przyjemnie, więc zrób sobie capuccino i nałóż brownie. Miłego czytania!

„Ebook jest świetny, najlepszy jaki czytałam na te tematy. Na początku byłam zdziwiona – taki krótki? Ale jest w nim wszystko co potrzebne. Tylko osoba bardzo doświadczona w tym co robi, wie jak wybrać taką esencję. Po wielu grubszych książkach i ebookach nadal nie wiedziałam co mam właściwie zmienić” – Agnieszka
Cena: 44 zł

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i oferty, oraz dodaj mój adres emailowy (kontakt@dwa-slowa.pl) do kontaktów.

Zostaw swój email:

Wyślę ci dostęp do:
12 szkoleń Sigrun, naszej grupy na FB, oraz do 13. szkolenia ze mną.

.

Dwa Słowa i ja lubimy ciasteczka. Skoro tu jesteś, to znaczy, że też je lubisz i akceptujesz. Przejdź do strony.