Bezpłatny warsztat:

Stwórz ofertę nie do odrzucenia!

Poznasz:

Podam ci też przykłady: 2 super i 2 słabe oferty.

Po części teoretycznej będziesz tworzyć swoją ofertę a ja pomogę ci ją wykrystalizować.

Widzimy się w czwartek, 02.02.2023 r. godz. 10:00 – 12:00.
Kliknij w link i się zapisz. Weź kartkę i coś do pisania!

jak opisać produkt

1 dobra oferta może zmienić twój biznes.

Jeśli masz problem ze sprzedażą to problem leży najprawdopodobniej w ofercie.

Zapraszam cię na warsztat „Stwórz ofertę nie do odrzucenia”.

Moja intencja jest taka, żeby wartość twojej oferty była szalona!

Szaleńczo dobra oferta wywołuje reakcję „tak tanio?!”

Wyróżniam 3 rodzaje słabych ofert:

Nie zawiera 4 elementów oferty nie odrzucenia.

Została skierowana nie do tych osób którzy mogliby być nią zainteresowani.

Niekoniecznie jest zła, czasem po prostu niejasno ją komunikujesz

Jest wiele ofert podobnych do twojej. A może nawet dokładnie tych samych.

Zobacz, ile osób zajmuje się:

coachingiem

dietetyką

wystrojem wnętrz

rozwojem osobistym…

Czym wyróżnisz się ty?

To kluczowe, żebyś skonstruowała OFERTĘ NIE DO ODRZUCENIA.

Zostaw swój email:

Wyślę ci link do zoom'a.

Spotkamy się 2 lutego o godz. 10.00. Spotkanie potrwa 2 godziny, krócej nie dam rady.

Gosia Szoka

Kim jestem

Specjalistka od marketingu, sprzedaży i słów, poliglotka. Uczę przedsiębiorcze kobiety, które mają wiele do dania światu, jak słowem otwierać portfele i szczypać za dusze klientów. Pracowałam jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach tj. UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od listopada 2019 r., kiedy powstały Dwa Słowa, przeszkoliłam ok. 5000 osób. Byłam edukatorką w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej i jej LABie, oraz u Eweliny Muc z WP dla Zielonych. Współpracowałam również z Marketer+ prowadząc szkolenia z webwritingu. 

 

Kursanci o skutkach mojego ‘uczenia’:

Widzę i rozumiem moje klientki. Uwielbiam kreować swój biznes. I polubiłam, a raczej nauczyłam się, czym tak naprawdę jest sprzedaż. Kurs u Ciebie Gosiu sprawił, że opisuję mój biznes tak, jak on na to zasługuje. Czyli z serca, ale używając tych wszystkich mocnych słów, które nasz umysł uwielbia. Sprawił, że nie boję się sprzedawać. I że całkowicie przestawiłam swoje myślenie. Moje klientki są dla mnie na pierwszym miejscu. To paradoksalnie dało mi wolność w tworzeniu. I zadziała się magia. 

Daria Dahl, rozwój

To niezwykła podróż w głąb siebie, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki Gosi zrozumiałam, że sprzedaż i opowiadanie o swoich usługach może być przyjemnością! Czuję, że wreszcie wiem już co robić, żeby przy pomocy autentycznych i angażujących tekstów moi obserwatorzy pokochali moją usługę tak mocno, jak ja!

Alina Gamza, fotografia

Jeśli czujesz się zagubiona, niepewna kiedy, co i jak robisz, ale chcesz działać. Jeśli cenisz sobie współpracę, relacje, feedback. Jeśli chcesz prawdziwego rozwoju w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i swoim sercem, kup ten kurs. Jeśli masz poczucie, że masz coś dobrego do zaoferowania światu, ale nie wiesz, jak to skutecznie przekazać i trochę się boisz. To wspaniała podróż, pełna wyzwań i zwrotów akcji, na której końcu czeka Cię dokładnie to, czego pragniesz 🙂

Agnieszka, dietetyka

Sprzedałam! Przetestowałam 3 reklamy. Zrobiłam pierwszy w życiu webinar otwarty. Przeszłam cały proces od zera (zero osób na liście mailingowej). W trakcie kursu zrodził się pomysł (i go zrealizowałam) na drugi freebie i nowy ebook. Polecam każdemu, kto nie lubi sprzedawać! Skoro chcesz sprzedać, ale nie lubisz, to zaufaj specjalistce. I rób dokładnie to, co mówi, bo to działa. Nic więcej nie musisz wymyślać. Dla mnie to był ważny proces nauki, wychodzenie ze strefy komfortu, robienie rzeczy po raz pierwszy w życiu. 

Weronika Szymańska, zmiana pracy

Nie tylko zrozumiałam, jak myśleć o kampanii sprzedażowej (i jak to się ma do moich tekstów/postów i wszystkiego), ale też – co kluczowe – uporządkowałam swoją ofertę. Mam poczucie, że jest bardziej spójna, a ja potrafię o niej coraz lepiej opowiadać.

Alicja Kluczkowska, jęz. angielski

Kurs polecam każdej dziewczynie, która chce zarabiać na sprzedaży swoich produktów. Przyszłam na kurs zielona w temacie sprzedaży, ba! nawet bez pomysłu na produkt. Kończę z pełną wiedzą, jak przeprowadzić kampanię reklamową, prawie gotowym produktem, rozpisanym harmonogramem, gotowymi tekstami do kampanii i dużą wiarą (dzięki Gocha i grupo) w to, że sprzedaż się uda.

Kasia Zubrzycka-Sarna, copywriting

 

Kurs jest mega. Nie zrobiłabym mojego własnego kursu gdyby nie ta pomoc, mobilizacja i ramy. Jestem pod wrażeniem tego, jak Gocha prowadzi kurs, jak dużo daje i jak ma tysiąc pomysłów na minutę. Jej kreatywność jest bardzo pomocna. Wszystko było super, podane na tacy. Jestem bardzo wdzięczna za te wszystkie gotowce. To było bardzo pomocne. Zaoszczędziło mi to mnóstwo czasu.

Anna Targieł, duchowość

 

 

Polecam kurs Gochy wszystkim kobietom, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi. Wiedza, jaką od niej uzyskasz to bomba. Nie spodziewałam się, że tak wiele się od niej dostanę. To jest mega mix wiedzy o sprzedawaniu, Twoim podejściu do niego i pisaniu.

Paulina Książek, coaching