Spotkanie networkingowe 26.06.2023 r.

Daj się poznać kobietom takim jak Ty,
nawiąż przyjaźnie biznesowe,
poznaj nowe klientki,
zainspiruj się,
naucz nowego.

Wyjdziesz z wiatrem w swoich biznesowych żaglach. Zainspirowana i nakarmiona.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Koniec sprzedaży biletów to 20.06.

Miejsce, w którym poznasz na żywo kobiety, takie jak TY!
Poznasz nowe klientki, nawiążesz współprace, łykniesz wiedzę.

Widzimy się 26 czerwca 2023 r. w Krakowie, w Hevre na Kazimierzu.

PROGRAM SPOTKANIA

10:00 – 12:00
networking
12:00 – 13:00
lunch (we własnym zakresie)
13:00 – 14:00
Warsztat „Podsumuj pierwszą połowę roku, zrób plan na kolejne 6 m-cy”
– Gocha Szoka
14:00 – 15:00
kolejna runda networkingu i podsumowanie

Zobacz opinie uczestniczek kwietniowego spotkania 🙂

Na pytanie „Najbardziej podobało mi się…?” odpowiedziały:

Zdecydowanie atmosfera – spotkanie było na luzie, możliwe że dzięki temu, że na początku miałyśmy szansę chociaż przez chwilkę porozmawiać ze sobą i opowiedzieć parę słów o sobie. 🙂

Połączenie networkingu i merytorycznych treści, które są bardzo wartościowe dla osób prowadzących własne biznesy.

To, że miałam okazję posłuchać o czymś, o czym nie przyszłoby mi do głowy posłuchać z samej siebie. Zwłaszcza temat drugiej prelekcji nie był w mojej bajce, a okazało się, że powinien być.

Możliwość spotkania się na żywo z kobietami prowadzącymi biznes. Poczucie, że jestem jedną z nich, że to są zwykłe i niezwykłe kobiety jednocześnie. Wypełniło to dla mnie największą lukę onlajnu. Przy wszystkich jego plusach i niesamowitości, brak kontaktów z ludźmi na żywo jest dużym minusem. (…) Odniosłam wrażenie, że nie tylko ja tak mam 🙂 Kiełkuje we mnie rozwiązanie hybrydowe w moim biznesie. To spotkanie się do tego przyczyniło. (…) Ja jestem zachwycona spotkaniem i Gosią, chciałabym być co miesiąc. 

A i oczywiście podoba mi się jeszcze to, że podczas networkingu uczymy się jak opowiedzieć o sobie w określonej ilości czasu. Niektórzy mają taki challenge pierwszy raz w życiu i to jest super, że mogą to zrobić w bezpiecznej i przyjaznej sytuacji.

 

Najbardziej podobało mi się połączenie networkingu i merytorycznych treści, które są bardzo wartościowe dla osób prowadzących własne biznesy.

Czasami jest nawet tak, że w ciągu czterech minut rozmowy zadzieje się mikro mastermid! No uwielbiam.

Podoba mi się też to, że poznając człowieka nie na Zoomie jest łatwiej kogoś zapamiętać, dopytać, zagadać.

Możliwość spotkania Gochy i innych dziewczyn, dobrze ułożone prelekcje, rozmowy.

Masz ochotę sama się tak poczuć? 

Jak przygotować się do spotkania?

1. Przygotuj krótki tekst o sobie, który zawrze:

Kim jesteś (imię oraz 'specjalizacja), co robisz (sprzedajesz), dla kogo (twoja idealna klientka), w jakiej formie (ebooki, kursy, warsztaty, rękodzieło, sesje), jaką masz misję.

Na przykład:

Jestem Kaśka, jestem copywriterką, która pisze artykuły blogowe, najbardziej lubię pracować z coachami i psychologami. Można ze mną współpracować długofalowo na zasadzie abonamentu lub w ramach indywidualnie ustalonego projektu. Pomagam coachom docierać do ich ulubionych klientów i ich zdobywać. 

2. Jeśli masz – weź ze sobą wizytówki. 

Networking zostanie poprowadzony w mniejszych grupach, abyś miała szansę poznać lepiej, te wszystkie niesamowite kobiety! Osoby w grupach będą mogły opowiedzieć o swoich biznesach, wyzwaniach oraz problemach z którymi aktualnie się borykają.

Możliwość wymiany doświadczenia, czy nawiązania nowych znajomości i współprac jest na wagę złota.

Dlatego w trakcie networkingu nie bój się mówić o swoich potrzebach! Znajdź osobę, która może wesprzeć Ciebie i Twój biznes lub sama zaoferuj swoją wiedzę i wsparcie! 🙂

Sukces ma wiele matek

Każda z nas uderza w swoim biznesie w pewnym momencie głową w mur.

Pytanie – co wtedy?

„Pod latarnią najciemniej” oznacza, że często nie jesteśmy w stanie spojrzeć na siebie i na to, co robimy z dystansem potrzebnym do tego, żeby dobrze zdecydować, co dalej. 

 

W grupie możesz otrzymać wsparcie, pocieszenie, motywację, pytania i odpowiedzi.

Dzięki networkingowi możesz dać się poznać, możesz też poznać kobiety, z którymi wpadniesz na nowe pomysły, nowe produkty a może zaczniecie tworzyć razem coś nowego?

 

Taki networking to nierzadko początek biznesowych przyjaźni.  

Masz jakiekolwiek pytania - pisz! Jesteśmy tutaj dla ciebie - Gocha (organizatorka spotkania) i Patrycja (wirtualne wsparcie Gochy 🙂 )

Pytania i odpowiedzi

Tak, wystarczy podać dane przy zakupie, a fakturę otrzymasz na swojego maila.

Otrzymujesz bilet wstępu na spotkanie networkingowe organizowane 26 czerwca 2023 r. w godzinach od 10 do 15, w Krakowie, połączone z networkingiem. 

Bilet wstępu nie obejmuje napojów oraz posiłków. 

Na spotkania dla tak dużego grona kobiet (na kwietniowe spotkanie bilety kupiły 43 cudowne kobiety) musimy wynająć miejsce na spotkanie. Wszystkie te miejsca są płatne, dlatego też każda z uczestniczek płaci symboliczną kwotę na pokrycie kosztów wynajmu sali. Jestem pewna, że wartość i energia, którą wyniesiesz ze spotkania przewyższy kwotę biletu.

W trakcie spotkania napoje zamawiasz na swój koszt w barze.  Przewidziana jest również przerwa obiadowa i tylko od Ciebie zależy jak ten czas wykorzystasz. Możesz zjeść na miejscu, w Hevre, lub skorzystać z bogatej oferty krakowskiego Kazimierza (dzielnica Krakowa, w której znajdziesz knajpę na knajpie, wegetariańskie, wegańskie, mięsne, tradycyjne, polskie, azjatyckie). 

Na razie testujemy spotkania networkingowe i planuję spotkania w Krakowie. Wiem, że nie wszystkim będą pasować i że lepiej może byłoby centralnie w Warszawie ale… to dla nas (Patrycji i dla mnie) oznaczałby wyjazd na 2 dni z domu, zatem sorry, ale w ramach dalszego testowania, zapraszam do Krakowa. 

Spotkanie odbędzie się w Hevre, w Krakowie. To bar z kuchnią, w której znajdowała się kiedyś synagoga. Na dole jest bar, a my będziemy mieć dla siebie osobną salę na pierwszym piętrze.

Adres: Kraków, ul. Meiselsa 18.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, dlaczego to robię. Ale pomysł łazi za mną od jesieni 2022 r., więc już żeby przestał mnie męczyć – ruszyłam z nim. ; ) 

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i oferty, oraz dodaj mój adres emailowy (kontakt@dwa-slowa.pl) do kontaktów.

Dwa Słowa i ja lubimy ciasteczka. Skoro tu jesteś, to znaczy, że też je lubisz i akceptujesz. Przejdź do strony.

Book Flow

Kurs pisania dla biznesu

5 lekcji prosto na twoją skrzynkę.
Lekko i skutecznie.