Chcesz wiedzieć, jak przygotować kampanię nawet na 100 000 zł?

Zostaw swój email i poznaj sprawdzony przez ponad 200 kobiet sposób na regularne i pewne zarobki!

Dowiesz się, jak możesz stabilnie i przewidywalnie zarabiać.

Poznasz  6 etapów kampanii marketingowo-sprzedażowej i różne typy treści, które powinnaś podawać klientom w zależności od jej etapu.

Dowiesz się jak sprzedać nawet za 100 tys. złotych!

Jeśli jesteś gotowa zakończyć etap „jest bezpiecznie, bo testuję, ale zarabiam tylko na waciki” i chcesz w końcu stabilnych zarobków, to to szkolenie pomoże ci w starcie w nowy etap rozwoju twojego biznesu.

plan szkolenia

Na przykładzie case-study opowiem:

Szkolenie trwa ponad 1 godzinę, pod koniec zaproszę cię do mojego programu Selling Flow, w którym uczę skutecznie sprzedawać.

Dlaczego to robię?

Uczę skutecznej sprzedaży kobiety, które tworzą własne biznesy online. 

Zaczęłam od uczenia copywritingu, do którego przemycałam coraz więcej wiedzy z marketingu i finansów, bo widziałam, że nawet najlepsze teksty nie przyniosą ci kasy, jeśli nie zadbasz o fundamenty biznesowe. 

Te fundamenty biznesowe to:

  • kasa i cyferki,
  • marketing,
  • instrukcje techniczne,
  • mindset,
  • copywriting.

 

Chciałabym, żebyśmy mogły nawzajem się wspierać i inspirować. Jeśli cokolwiek z tego, co ja przeszłam, pomoże ci w twoim biznesie online – będę szczęśliwa.

BB__1610-Editnet
Gosia Szoka

Kim jestem

Gocha Szoka – specjalistka od słów, sprzedaży i marketingu.
Kiedyś pracowałam m.in. dla Philipa Morrisa, Heinekena, Coca-Coli, Nestle, L’Oréal

Korporacjom za wiele rzeczy jestem wdzięczna, ale teraz uczę sprzedawać kobiety, które prowadzą własne biznesy. 

Od 2019 r. przeszkoliłam ok. 5000 osób. Zobacz poniżej, co piszą o  mnie byłe kursantki.

Kursanci o skutkach mojego ‘uczenia’:

Widzę i rozumiem moje klientki. Uwielbiam kreować swój biznes. I polubiłam, a raczej nauczyłam się, czym tak naprawdę jest sprzedaż. Kurs u Ciebie Gosiu sprawił, że opisuję mój biznes tak, jak on na to zasługuje. Czyli z serca, ale używając tych wszystkich mocnych słów, które nasz umysł uwielbia. Sprawił, że nie boję się sprzedawać. I że całkowicie przestawiłam swoje myślenie. Moje klientki są dla mnie na pierwszym miejscu. To paradoksalnie dało mi wolność w tworzeniu. I zadziała się magia. 

Daria Dahl, rozwój

To niezwykła podróż w głąb siebie, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki Gosi zrozumiałam, że sprzedaż i opowiadanie o swoich usługach może być przyjemnością! Czuję, że wreszcie wiem już co robić, żeby przy pomocy autentycznych i angażujących tekstów moi obserwatorzy pokochali moją usługę tak mocno, jak ja!

Alina Gamza, fotografia

Jeśli czujesz się zagubiona, niepewna kiedy, co i jak robisz, ale chcesz działać. Jeśli cenisz sobie współpracę, relacje, feedback. Jeśli chcesz prawdziwego rozwoju w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i swoim sercem, kup ten kurs. Jeśli masz poczucie, że masz coś dobrego do zaoferowania światu, ale nie wiesz, jak to skutecznie przekazać i trochę się boisz. To wspaniała podróż, pełna wyzwań i zwrotów akcji, na której końcu czeka Cię dokładnie to, czego pragniesz 🙂

Agnieszka, dietetyka

Sprzedałam! Przetestowałam 3 reklamy. Zrobiłam pierwszy w życiu webinar otwarty. Przeszłam cały proces od zera (zero osób na liście mailingowej). W trakcie kursu zrodził się pomysł (i go zrealizowałam) na drugi freebie i nowy ebook. Polecam każdemu, kto nie lubi sprzedawać! Skoro chcesz sprzedać, ale nie lubisz, to zaufaj specjalistce. I rób dokładnie to, co mówi, bo to działa. Nic więcej nie musisz wymyślać. Dla mnie to był ważny proces nauki, wychodzenie ze strefy komfortu, robienie rzeczy po raz pierwszy w życiu. 

Weronika Szymańska, zmiana pracy

Nie tylko zrozumiałam, jak myśleć o kampanii sprzedażowej (i jak to się ma do moich tekstów/postów i wszystkiego), ale też – co kluczowe – uporządkowałam swoją ofertę. Mam poczucie, że jest bardziej spójna, a ja potrafię o niej coraz lepiej opowiadać.

Alicja Kluczkowska, jęz. angielski

Kurs polecam każdej dziewczynie, która chce zarabiać na sprzedaży swoich produktów. Przyszłam na kurs zielona w temacie sprzedaży, ba! nawet bez pomysłu na produkt. Kończę z pełną wiedzą, jak przeprowadzić kampanię reklamową, prawie gotowym produktem, rozpisanym harmonogramem, gotowymi tekstami do kampanii i dużą wiarą (dzięki Gocha i grupo) w to, że sprzedaż się uda.

Kasia Zubrzycka-Sarna, copywriting

 

Kurs jest mega. Nie zrobiłabym mojego własnego kursu gdyby nie ta pomoc, mobilizacja i ramy. Jestem pod wrażeniem tego, jak Gocha prowadzi kurs, jak dużo daje i jak ma tysiąc pomysłów na minutę. Jej kreatywność jest bardzo pomocna. Wszystko było super, podane na tacy. Jestem bardzo wdzięczna za te wszystkie gotowce. To było bardzo pomocne. Zaoszczędziło mi to mnóstwo czasu.

Anna Targieł, duchowość

 

 

Polecam kurs Gochy wszystkim kobietom, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi. Wiedza, jaką od niej uzyskasz to bomba. Nie spodziewałam się, że tak wiele się od niej dostanę. To jest mega mix wiedzy o sprzedawaniu, Twoim podejściu do niego i pisaniu.

Paulina Książek, coaching