Hity i kity mojego biznesu online – bezpłatny webinar

Jak w 3 lata doszłam do 43 tys. miesięcznie

Zapraszam kobiety, które tworzą kursy online, ebooki, prowadzą warsztaty lub konsultacje 1:1, a które chcą przejść od etapu testowania i zarabiania na waciki do etapu stabilnych zarobków.

Pokażę ci mój budżet, harmonogramy, najlepsze i najgorsze kampanie. Opowiem o błędach, żebyś mogła ich uniknąć i zdradzę, co miało największe przełożenie na wyniki i mój wellbeing. Bo nie wiem jak ty, ale ja tworzę Dwa Słowa, żeby nie popędzać rano syna do przedszkola, wyjść na 2-godzinny spacer wśród złotych liści w ciągu dnia i wyjechać na miesiąc zimą do Portugalii.

Widzimy się w czwartek, 20.10. o godz. 20.00.
Kliknij w link i się zapisz.

jak opisać produkt

plan spotkania

O czym chcę opowiedzieć:

moje kampanie sprzedażowe - te najlepsze i najgorsze

3 etapy biznesu i ich pułapki:

testujesz i zarabiasz na waciki

w końcu stabilne zarobki

wow! marzenia się spełniają!

kity - moje błędy

o co powinnam była zadbać, a czego nie zrobiłam

błąd, który popełniłam pierwszego dnia i który nadal "naprawiam"

jak mieć zaangażowaną społeczność, zrobić kurs i go sprzedać, a nie zarobić

kursy - które wypaliły, a które mnie spaliły i dlaczego

kasa - pokażę ci mój budżet na każdy kurs, spalone inwestycje, błędne założenia, niespodzianki

impas - który mnie dopadł już po roku i jak z niego wyszłam

plany - realne harmonogramy i kiedy wyrzucam je do kosza

niespodzianki - czego bym sama nie wymyśliła a się stało.

reklamy - jak spalić budżet, a jak na reklamie zarabiać

hity - co było kamieniem milowym, co mi najbardziej pomogło

Zapraszam

Dlaczego to robię?

Uczę skutecznej sprzedaży kobiety, które tworzą własne biznesy online. 

Zaczęłam od uczenia copywritingu, do którego przemycałam coraz więcej wiedzy z marketingu i finansów, bo widziałam, że nawet najlepsze teksty nie przyniosą ci kasy, jeśli nie zadbasz o fundamenty biznesowe. 

Te fundamenty biznesowe to:

  • kasa i cyferki,
  • marketing,
  • instrukcje techniczne,
  • mindset,
  • copywriting.

Chciałabym, żebyśmy mogły nawzajem się wspierać i inspirować. Jeśli cokolwiek z tego, co ja przeszłam, pomoże ci w twoim biznesie online – będę szczęśliwa.

Zostaw swój email:

Wyślę ci link do zoom'a.

Spotkamy się 20 października o godz. 20.00. Spotkanie potrwa 2 godziny, krócej nie dam rady ; )

.
Gosia Szoka

Kim jestem

Gocha Szoka – specjalistka od słów, sprzedaży i marketingu.
Kiedyś pracowałam m.in. dla Philipa Morrisa, Heinekena, Coca-Coli, Nestle, L’Oréal

Korporacjom za wiele rzeczy jestem wdzięczna, ale teraz uczę sprzedawać soloprenerki. 

Moją misją jest towarzyszenie ci w tym, żebyś mogła wyrazić się najpełniej. Chcę rozbudzić twoją kreatywność i radość z tworzenia własnego miejsca w sieci.

W 3 lata przeszkoliłam ok 5000 osób. Zobacz poniżej, co piszą o mnie byłe kursantki. 

Kursanci o skutkach mojego ‘uczenia’:

Widzę i rozumiem moje klientki. Uwielbiam kreować swój biznes. I polubiłam, a raczej nauczyłam się, czym tak naprawdę jest sprzedaż. Kurs u Ciebie Gosiu sprawił, że opisuję mój biznes tak, jak on na to zasługuje. Czyli z serca, ale używając tych wszystkich mocnych słów, które nasz umysł uwielbia. Sprawił, że nie boję się sprzedawać. I że całkowicie przestawiłam swoje myślenie. Moje klientki są dla mnie na pierwszym miejscu. To paradoksalnie dało mi wolność w tworzeniu. I zadziała się magia. 

Daria Dahl, rozwój

To niezwykła podróż w głąb siebie, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki Gosi zrozumiałam, że sprzedaż i opowiadanie o swoich usługach może być przyjemnością! Czuję, że wreszcie wiem już co robić, żeby przy pomocy autentycznych i angażujących tekstów moi obserwatorzy pokochali moją usługę tak mocno, jak ja!

Alina Gamza, fotografia

Jeśli czujesz się zagubiona, niepewna kiedy, co i jak robisz, ale chcesz działać. Jeśli cenisz sobie współpracę, relacje, feedback. Jeśli chcesz prawdziwego rozwoju w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i swoim sercem, kup ten kurs. Jeśli masz poczucie, że masz coś dobrego do zaoferowania światu, ale nie wiesz, jak to skutecznie przekazać i trochę się boisz. To wspaniała podróż, pełna wyzwań i zwrotów akcji, na której końcu czeka Cię dokładnie to, czego pragniesz 🙂

Agnieszka, dietetyka

Sprzedałam! Przetestowałam 3 reklamy. Zrobiłam pierwszy w życiu webinar otwarty. Przeszłam cały proces od zera (zero osób na liście mailingowej). W trakcie kursu zrodził się pomysł (i go zrealizowałam) na drugi freebie i nowy ebook. Polecam każdemu, kto nie lubi sprzedawać! Skoro chcesz sprzedać, ale nie lubisz, to zaufaj specjalistce. I rób dokładnie to, co mówi, bo to działa. Nic więcej nie musisz wymyślać. Dla mnie to był ważny proces nauki, wychodzenie ze strefy komfortu, robienie rzeczy po raz pierwszy w życiu. 

Weronika Szymańska, zmiana pracy

Nie tylko zrozumiałam, jak myśleć o kampanii sprzedażowej (i jak to się ma do moich tekstów/postów i wszystkiego), ale też – co kluczowe – uporządkowałam swoją ofertę. Mam poczucie, że jest bardziej spójna, a ja potrafię o niej coraz lepiej opowiadać.

Alicja Kluczkowska, jęz. angielski

Kurs polecam każdej dziewczynie, która chce zarabiać na sprzedaży swoich produktów. Przyszłam na kurs zielona w temacie sprzedaży, ba! nawet bez pomysłu na produkt. Kończę z pełną wiedzą, jak przeprowadzić kampanię reklamową, prawie gotowym produktem, rozpisanym harmonogramem, gotowymi tekstami do kampanii i dużą wiarą (dzięki Gocha i grupo) w to, że sprzedaż się uda.

Kasia Zubrzycka-Sarna, copywriting

 

Kurs jest mega. Nie zrobiłabym mojego własnego kursu gdyby nie ta pomoc, mobilizacja i ramy. Jestem pod wrażeniem tego, jak Gocha prowadzi kurs, jak dużo daje i jak ma tysiąc pomysłów na minutę. Jej kreatywność jest bardzo pomocna. Wszystko było super, podane na tacy. Jestem bardzo wdzięczna za te wszystkie gotowce. To było bardzo pomocne. Zaoszczędziło mi to mnóstwo czasu.

Anna Targieł, duchowość

 

 

Polecam kurs Gochy wszystkim kobietom, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi. Wiedza, jaką od niej uzyskasz to bomba. Nie spodziewałam się, że tak wiele się od niej dostanę. To jest mega mix wiedzy o sprzedawaniu, Twoim podejściu do niego i pisaniu.

Paulina Książek, coaching