CONTENT FLOW INTRO

Żeby ludzie chcieli czytać i się angażować.

4 TRIKI PISARSKIE I COPYWRITERSKIE
DLA SOLOPRENERÓW I AMBITNYCH PISZĄCYCH
szkolenie video – 40 min

 

blog, post

Ostatni newsletter poszedł 3 miesiące temu, więc siadasz wreszcie na tyłku i piszesz. Złapałaś nawet flow (!), klawiatura furkocze, włos się burzy i… nie publikujesz, bo – o zgrozo – ani to błyskotliwe, ani specjalnie mądre. „Przecież to już było!”. Było to milion piosenek o miłości, takich jak Love me tender. 
A jakoś nigdy nie masz ich dosyć. Zanim uschniesz, spróbuj jeszcze raz. Tym razem tak samo.

To szkolenie przyda ci się jeśli prowadzisz biznes, ale zmagasz się z napisaniem oferty, tekstów na stronę, lub postów na fejsa czy insta. Również wtedy, jeśli publikujesz posty i to nawet często, ale siadasz do nich, jak do jeża.

I wtedy, gdy czujesz, że coś z twoim tekstem jest nie tak, tylko zupełnie nie wiesz co. Być może twoje teksty wpadają w otchłań internetów, a na koncie świeci pustka?

Jakby nie było, chciałbyś lekko, świadomie i o wiele skuteczniej docierać do znajomych królika.

O czym ludzie chcą czytać (a o czym nie chcą)

Jak wywoływać emocje – bez tego Kowalski nie przejmie się tym, co masz mu do powiedzenia

Jak przykuć uwagę i dać się zapamiętać.

Jak przedrzeć się przez szum informacyjny do Ziutka Smitha w Londynie, Kaśki Nowak w Warszawie i Janka Stasiaka w Pcimiu.

W tym szkoleniu będę mówić o takich  narzędziach pisarskich i copywriterskich jak: ziemniaki, kamera przemysłowa w Carrefourrze, paproch, copytelling, czy pisanie przez ciało.

To tricki i techniki, do których mają dostęp tylko profesjonaliści.

O dziwo używać ich może każdy laik i nie mam pojęcia, dlaczego nie uczą tego w szkołach. Ludzie mieliby inne wspomnienia z polaka, a dzieciaki mogłyby odkryć, że  spisywanie tych wszystkich historii, które i tak tworzą w głowie, może sprawiać ogromną frajdę.

To  szkolenie przyda ci się, jeśli pasuje do ciebie przynajmniej jedno poniższe zdanie:

„Wciąż się miotam.”

„Nie mam czasu na systematyczne pisanie.”

„Jak pisać posty na Instagramie, żeby ludzie chcieli reagować? Czy da się tego dokonać, nie zadając oczywistych pytań?”

„Sen z powiek spędza mi kontent, patrzę na konkurencję i widzę, że wszyscy klepią to samo.”

„Mam problem ze znalezieniem właściwych słów, mam wrażenie, że wszystko już jest w sieci.”

„Nie wiem o czym pisać, nie mam pomysłów na posty.”

„Nie wiem, jakie tematy wybrać, żeby to miało sens. Mój problem to regularność działań, tzn. lenistwo i chaos z mojej strony.”

„Mam dużo wskazówek i pomysłów, o czym napisać, ale potem problem, co z tego wybrać, co będzie najskuteczniejsze.”

„Pisanie newslettera i posty na media społecznościowe tak, aby były chętnie czytane, to ciężka praca.”

„Nie umiem pisać, a jak już coś napiszę, to wychodzi nie to, co chciałam.”

„Wstydzę się publikować, bo pewnie robię mnóstwo błędów.”

„Mam pomysł na to, co chciałabym napisać, ale brakuje mi słów, by ująć te moje myśli w słowo pisane. Wszystkie słowa nagle chowają się w zakamarkach mojej głowy i żadne nie chce wyjść na zewnątrz.”

Znalezienie_właściwych_słów

Po moich ostatnich dwóch szkoleniach, które przeszło w sumie 1200 osób, zebrałam dokładnie 258 szaleńczo pozytywnych opinii. Oto niektóre z nich:

Jeśli jesteś na etapie, że niby wiesz co byś chciała napisać, ale niekoniecznie wiesz jak. Masz dni, że miganie kursora doprowadza Cię do szału, a pusty monitor aż razi bielą. I wydaje Ci się, że wszyscy inni potrafią pisać posty, a tylko Ty się z tym męczysz…Idź do Gochy. Da Ci świetne narzędzia i wytłumaczy na przykładach jak je zastosować w praktyce. To trochę jak wzór na matematyce – kiedy po kilku przykładach przestaje być dziwnym zlepkiem liter i w głowie zapala się światełko zrozumienia. A pod koniec nawet daje satysfakcję i dumę ze zrobionego postępu.

opinia 2
opinia 4

pisania można naprawdę się nauczyć. Można to robić z lekkością i czuć ogromną satysfakcję. To najlepszy kurs, w którym uczestniczyłam i z którego najwięcej się nauczyłam. Zainspirował mnie do tego stopnia, że bawię się w detektywa. Czytając książkę doskonale wiem, jaki zabieg zastosował pisarz. Czuję się jak pisarski Sherlock Holmes.

Jakich efektów możesz spodziewać się ty:

Banan na twojej twarzy.

Nieznana pasja tworzenia.

Wybuch kreatywności.

Możliwe pląsy po domu.

Dzika radość i nagła chęć ugotowania czegoś nowego*

Niecierpliwość przed publikowaniem kolejnych postów/artykułów/newsletterów.

Kim jestem


Specjalistka od słów i marketingu, poliglotka. Uczę soloprenerki jak słowem otwierać portfele i szczypać za dusze klientów.

Pracowałam jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach takich jak UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od listopada 2019 r., kiedy powstały Dwa Słowa, przeszkoliłam ponad pół tysiąca osób, w tym ok. 250 w mojej Szkole Pisania dla Biznesu i kursach, ok. 200 w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej i jej LABie, oraz kilkaset u Eweliny Muc z WP dla Zielonych. Współpracuję również z Marketer+ prowadząc szkolenia z webwritingu. 
 

Dlaczego udostępniam to szkolenie za darmo?

Moja misja

Ja akurat zawsze „umiałam w literki”, a z polaka dostawałam piątki. Ale nie dlatego, że ktoś nauczył mnie pisać. Po prostu miałam talent. Gdy zaczęłam się uczyć „profesjonalnego” pisania u Marii Kuli, Marie Forleo i Marcina Cząby, jak również z książek na temat creative writing odkryłam, że istnieją narzędzia, które można powielać i ćwiczyć. Że tego można się nauczyć! Creative writing, czyli nauka pisania tzw. kreatywnego to normalka w Stanach. U nas, nikt tego nie uczy. Na polaku każą pisać wypracowania, ale poza „wstęp, rozwinięcie i zakończenie” niewiele usłyszmy porad. A instrukcji, narzędzi i schematów jest moooorze! A wszystko fajne, rozbudzające kreatywność i fun z pisania.

Book Flow

Content Flow intro

Zapisz się na bezpłatne szkolenie video i poznaj 4 TRIKI PISARSKIE I COPYWRITERSKIE DLA SOLOPRENERÓW I AMBITNYCH PISZĄCYCH

Zostaw swój email:

Zapiszę cię na 12 szkoleń Sigrun.

Zaproszę cię do zamkniętej grupy na FB, gdzie będziesz mogła zadać mi do nich pytania

Tam spotkamy się 2x na żywo i będziemy wspólnie się motywować.

.

Dwa Słowa i ja lubimy ciasteczka. Skoro tu jesteś, to znaczy, że też je lubisz i akceptujesz. Przejdź do strony.

Dzięki za zapis!

Został Ci jeszcze jeden klik do zrobienia - zajrzyj teraz do swojej skrzynki mailowej i potwierdź zapis.

Gotowe? Jutro w Twojej skrzynce wyląduje pierwsza lekcja.

Jeśli nie dotrze, koniecznie sprawdź spam i oferty, oraz dodaj mój adres emailowy (kontakt@dwa-slowa.pl) do kontaktów.

Book Flow

Kurs pisania dla biznesu

5 lekcji prosto na twoją skrzynkę.
Lekko i skutecznie.