odbierz Bezpłatnie:

5 lekcji pisania dla biznesu!

.

Zostaw swój email, a otrzymasz darmowe lekcje w formie kursu mailingowego, który trafi prosto do Twojej skrzynki. Pamiętaj, żeby sprawdzić również foldery spam i oferty!

Przekonasz się, że potrafisz pisać. Tak, ty!
Bo nie chodzi o pisanie wypracowania w szkole. 
Pisanie do online’u to nie wyścig po Pulitzera.

Istnieje moooorze fajnych i zabawnych narzędzi copywriterskich i pisarskich, z których może korzystać KAŻDY. Ale których na pewno nie poznałaś w szkole. 
Moją misją jest pomagać kobietom w pełni i autentycznie wyrażać siebie, oraz rozdmuchiwać ich kreatywność.  Od kiedy zaczęłam swój biznes w 2019 r. realizuję tę misję poprzez kursy, na których soloprenerki przełamują swoje blokady, rozpalają kreatywność i radość pisania.

Zobacz, co o moim uczeniu 'jak pisać’ mówią inni:

Dziewczyno, odczarowałaś mi pisanie! Okazuje się, że można! Można po ludzku, po prostu, a nie poważnie i górnolotnie. Mam pewność, że mam o czym pisać, WIEM, jak to robić, UMIEM łapać uwagę odbiorcy, ZNAM techniki, które działają, wiem jak komunikować moje usługi, żeby nie było nachalnie. 

Lucy Erezman, @integracjabiznesu

Dostałam super narzędzia takie jak paproch, wiem, których wypełniaczy nie stosować. Można pisać żywo, nienachalnie, z serducha o usługach.

Daria Dahl, Czuły Rozwój

„Nie trzeba być jak telemarketer z Mango, by móc sprzedawać! Nie muszę trąbić i kupować neonowych strzałek skierowanych na mój biznes. Post konwersacyjny i paproch to miłość!” – Agata z @agape.wnetrza

 

To niezwykła podróż w głąb siebie, w której miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki Gosi zrozumiałam, że sprzedaż i opowiadanie o swoich usługach może być przyjemnością! Czuję, że wreszcie wiem już co robić, żeby przy pomocy autentycznych i angażujących tekstów moi obserwatorzy pokochali moją usługę tak mocno, jak ja!

Alina Gamza, fotografia

Jestem po kursie Content Flow i mój Instagram szaleje! Tworzenie angażującej i ciekawej treści nie jest łatwe. 

Iza, artystka – rękodzielniczka

 

To nie był zwykły kurs pisania postów – taki wiesz – kopiuj wklej a w czwartek napisz post sprzedażowy. To był jakiś magiczny proces, który za pomocą kilku niezwykłych narzędzi sprawił, że w głowie poukładał mi się cały system – dlaczego, po co, o czym, jak długo, jak często i kiedy pisać. Realny skill, wynikający z całkowitej zmiany podejścia do pisania. Dla mnie zmieniło się wszystko – gdybyś miesiąc temu powiedziała, że pisanie postów będzie sprawiać mi frajdę, trzy razy bym zaprzeczyła i drapiąc się w głowę pomyślałabym, że zwariowałaś. A to właśnie się stało!.

Magda Matras, prawniczka

 

 

Zostaw swój email:

Wyślę ci 5 lekcji pisania dla biznesu

Koniecznie spraw folder spam i oferty!!! I dodaj mój adres do kontaktów. A jeśli nic nie przyjdzie, napisz do mnie kontakt(at)dwa-slowa.pl

Gosia Szoka

Kim jestem

Specjalistka od marketingu, sprzedaży i słów, poliglotka. Uczę przedsiębiorcze kobiety, które mają wiele do dania światu, jak słowem otwierać portfele i szczypać za dusze klientów. Pracowałam jako tłumaczka symultaniczna, konsultantka ds. mediów, naczelna kwartalnika, szefowa ds. PR’u i komunikacji w firmach tj. UBS, Heineken, Philip Morris i konsultant ds. employer brandingu dla firm takich jak L’Oréal, Nestlé, Coca-Cola. Od listopada 2019 r., kiedy powstały Dwa Słowa, przeszkoliłam ok. 5000 osób. Byłam edukatorką w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej i jej LABie, oraz u Eweliny Muc z WP dla Zielonych. Współpracowałam również z Marketer+ prowadząc szkolenia z webwritingu.